Producenci
Newsletter
Chcę zapisać się na newsletter i otrzymywać na podany adres e-mail informacje o nowościach, promocjach, produktach i usługach oferowanych przez firmę Wagra z siedzibą w Poznaniu. W każdej chwili mogę wycofać swoją zgodę.
O firmie

Historia firmy

Wagra to firma o niemal stuletniej tradycji, odwołująca się do doświadczenia dwóch pokoleń kupców poznańskich. Powstała w 1919 roku, tuż po zakończeniu I wojny światowej zajmowała się zaopatrzeniem przemysłu mięsnego w maszyny i urządzenia do produkcji mięsa i wędlin oraz w inne artykuły niezbędne do produkcji. Około 20 lat temu firma poszerzyła swoją działalność ukierunkowując się na sprzedaż artykułów dla gastronomii oraz wyposażenie sklepów, za to ograniczyła sprzedaż dla firm ściśle związanych z przemysłem mięsnym.


Sklep internetowy

W 2018 roku weszliśmy na kolejny etap rozwoju firmy i do wsparcia sprzedaży naszej stacjonarnej placówki uruchomiliśmy sklep internetowy, gdzie mogą Państwo zapoznać się szczegółowo z asortymentem, który oferujemy. Obecnie w ofercie znajduje się niemal 10 000 produktów, a oferta cały czas jest poszerzana. Cieszymy się, że możemy być z naszym Klientem w każdym miejscu i w czasie, który mu odpowiada.

Kogo wyposażamy?

Naszymi codziennymi odbiorcami są placówki takie jak: restauracje, hotele, kawiarnie, firmy cateringowe, bary, bistra, supermarkety, małe sklepy, sklepy rzeźnickie, stołówki, szpitale, szkoły i uczelnie, cukiernie, piekarnie itp.

Co nas wyróżnia?

  • Wielopokoleniowe doświadczenie
  • Kompleksowa obsługa od A do Z
  • Koncentracja na potrzebach klienta
  • Wysoka jakość oferowanych urządzeń od renomowanych producentów
  • Krótkie terminy realizacji – dostawa nawet do 24 h od zamówienia
  • Serwis prowadzony na terenie całego kraju
  • Opieka przed i posprzedażowa

 

Nasze marki

Jako autoryzowany dystrybutor oferujemy towar firm Hendi, Stalgast, Ma-Ga, RM Gastro, Duni, Contacto, Victorinox oraz wielu innych.

Dlaczego my?

Oferując szerokie spektrum zaopatrzenia gastronomicznego proponujemy klientowi całkowitą opiekę nad procesem powstawania restauracji, począwszy od rozmów koncepcyjnych, przygotowania projektu technologicznego poprzez dobór urządzeń i drobnego sprzętu, montaż urządzeń a także przeszkolenie załogi. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na elastyczne reagowanie na wszelkie potrzeby naszych Klientów. Pozostajemy w kontakcie z naszym Klientem również po wykonanej usłudze realizacji stale doposażając obiekt według jego potrzeb. Oferujemy opiekę serwisową, gwarancyjną i pogwarancyjną, a także zawsze służymy, w naszej mocy, dobrą radą. Zapraszamy do współpracy z naszą firmą – gwarantujemy, że nie będą Państwo zawiedzeni. Będziemy dumni, jeśli dołożymy cegiełkę do Państwa sukcesu w branży gastronomicznej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl