Producenci
Newsletter
Chcę zapisać się na newsletter i otrzymywać na podany adres e-mail informacje o nowościach, promocjach, produktach i usługach oferowanych przez firmę Wagra z siedzibą w Poznaniu. W każdej chwili mogę wycofać swoją zgodę.
Czas i koszty dostawy

W sklepie internetowym Wagra istnieją 3 sposoby dostawy:
- kurier (po przedpłacie)
- odbiór osobisty


Koszt
Koszt dostawy zależny jest od wybranej metody płatności. W przypadku dokonania przedpłaty za towar za mniej niż 1000 zł brutto - koszt dostawy kurierem to 15 zł brutto. Zamówienia powyżej kwoty 1000 zł wysyłamy na koszt firmy.

Nasi Klienci mogą również odebrać towar osobiście, z siedziby firmy. Po potwierdzeniu, iż towar jest gotowy do odbioru zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego przy ul. Wronieckiej 16 w Poznaniu. Towar można odebrać od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 17. Koszt takiej dostawy to 0 zł.

Wartość zamówienia
Przelew/Płatność online Odbiór osobisty
do 1000 zł
15,- zł 0,-
powyżej 1000 zł
darmowa 0,-
 
Czas dostawy
Całkowity czas realizacji zamówienia (wraz z dostawą) jest różny dla poszczególnych produktów. Na stronie każdego produktu jest informacja dotycząca jego przewidywanego czasu dostawy. Większość asortymentu jesteśmy w stanie dostarczyć między 3 a 5 dniami roboczymi, a w niektórych przypadkach nawet szybciej. W przypadku zaistnienia problemów z dostarczeniem towaru w terminie określonym na karcie produktu będziemy się kontaktować.

____
Koszty dostawy są podane dla dostawy na terenie Polski. Przy wysyłkach międzynarodowych koszt dostawy ustalany będzie indywidualnie.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl